Adobe Dreamweaver CS6 Full Program İndir | FullİndirX.Net

Adobe Dreamweaver CS6 Full Program İndir

0
( Yüksek Kalite )

Açılmayan / Kırık Link olursa BURDAN bize bildirebilirsiniz ;)

adobe-dreamweaver-cs6-crack-amtlib-dll_

web tasarım yazılımı, html web siteleri ve mobil uygulamalar oluşturma ve düzenlemeye yönelik kolay anlaşılır görsel bir arabirim sunar. Platformlar arası uyumluluğa göre tasarlanmış Akıcı Izgara Mizanpajı özelliğini kullanarak uyarlanabilir mizanpajlar oluşturun. Tasarımlarınızı yayınlamadan önce Çok Ekranlı Önizleme panelinde gözden geçirin.

Güncellenmiş Canlı Görünüm ve Çok Ekranlı Önizleme panellerini kullanarak platformlar ve tarayıcılar arası HTML5 içeriklerini verimli bir şekilde oluşturmak ve test etmek için yazılımınızı Dreamweaver CS6 sürümüne yükseltin. Geliştirilmiş jQuery ve PhoneGap™ desteği ile daha iyi mobil uygulamalar oluşturun ve yeniden yapılandırılmış çok parçacıklı FTP aktarma aracıyla kapsamlı dosyalarınızı yüklerken zamandan kazanın.

Adobe Dreamweaver CS6 yazılımındaki en yeni özellikler;
Web siteleri ve mobil uygulamalar tasarlama ve düzenlemeye yönelik bu lider yazılımın en son sürümünde sunulan Hızlı Yanıt Performansına sahip Akıcı ızgara mizanpajları, Geliştirilmiş jQuery Mobile desteği, CSS3 geçişleri ve diğer özellikler.

Çevrimiçi işletmeler kurun;
Adobe Business Catalyst® platformunu kullanarak (ayrıca sunulmaktadır) sunucu tarafında kod yazma işlemlerine gerek olmadan karmaşık e-ticaret siteleri geliştirin. Ücretsiz deneme siteleri kurun ve yönetin.

Üretkenliği hızlandırın;
Daha hızlı FTP aktarımları ve geliştirilmiş görüntü düzenleme özellikleriyle web sitesi ve mobil uygulama tasarımlarınızı daha verimli bir şekilde geliştirin ve sunun. jQuery Mobile ve Adobe PhoneGap™ çerçeveleri için sağlanan güncellenmiş destek sayesinde mobil uygulamalar oluşturun.

         dreamweaver-cs6-jquery-mobile

::.. Turbobit Linki ..::

http://turbobit.net/1wkyowomu8a2/DrmwrCS6TR.Fullİndirx.NeT.EmnRyhn.rar.html

::.. Uploaded Linki ..::

http://ul.to/l7h8g8q2

[slogan]Rar Şifresi : www.fullindirx.net[/slogan]

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Önceki Film <<
Sonraki Film >>
139 views
FILM BILGILERI 4 ay önce eklendi
Adobe Dreamweaver CS6 Full Program İndir

web tasarım yazılımı, html web siteleri ve mobil uygulamalar oluşturma ve düzenlemeye yönelik kolay anlaşılır görsel bir arabirim sunar. Platformlar arası uyumluluğa göre tasarlanmış Akıcı Izgara Mizanpajı özelliğini kullanarak uyarlanabilir mizanpajlar oluşturun. Tasarımlarınızı yayınlamadan önce Çok Ekranlı Önizleme panelinde gözden geçirin. Güncellenmiş Canlı Görünüm ve Çok Ekranlı Önizleme panellerini kullanarak platformlar ve tarayıcılar arası HTML5 […]

Tür: Program İndir

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

BENZER FILMLER
Office 2016 Full İndir
178 views izlenme
Merhaba dünya!
106 views izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

%d blogcu bunu beğendi:
Araç çubuğuna atla