Max Payne 3 | FullİndirX.Net

Max Payne 3

0
( Yüksek Kalite )

Açılmayan / Kırık Link olursa BURDAN bize bildirebilirsiniz ;)

max-payne-3-pc

10 yıllık büyük bir suskunluğun ardından gelen imzası değişmiş bir oyundan bahsediyoruz evet imzası bu sefer değişti Remedy bir efsaneyi bırakmıştı onun yerine bu zor görevi RockStar üstlenmişti. İşleri baya zordu ilk çıktığında adeta bir bombaydı kim nasıl reklamını yapacağını şaşırıyordu. Ve ikincisi çıktığında efsane devam ediyor dendi. Herkes üçüncüyü bekledi ama çok fazla bekledi artık bir ve ikiyi oynayan ilkokul çocukları üniversitede veya iş hayatında, artık oyun oynamayan büyük insanlar oldular 🙂 ve onlar şuan bu oyunu görseler “Ah nerde o eski Max’ler” derler çünkü o alıştıkları karizmatik dalgalı saçlı adam yoktur tarzı tamamen değişmiş bir kel bir adam var.Ama huyu hiç değişmemiş hala alkolden vazgeçememiş ve eskiyi özleyen biri.

Oyuna eklenen bir diğer özellik ise gelişeme özelliği artık ne iş yaparsanız o kadar gelişiyorsunuz. Ve gelişmek gerçekten önemli silah yeteneğinden tutun hıza kadar her şeyiniz gelişiyor.

Dostluk baya ön plana çıkmış arkadaşlarınız yanındasınız ve onlar için kurşun yemenizde gerekecek ve onlar da sizin için kurşun yiyecek.

Oyunun başında RockStar son derece vefalı davranmış ve bizlere eski Max Payne’nin havasını vermiş. Max eşinin ve kızının ölümünün üzerine 9 yıl geçmesine rağmen hala aynı acıyı hissediyor ve günlerce içiyor. Artık hiç bir şey umurunda değil ve polisliği de bırakmış ve New York’tan ayrılmış New Jersey’de yaşıyor ve yine bir barda içerken bir arkadaşı Birezilya da çalışmasını teklif ediyor. Ve yeni bir hayata daha az alkollü bir hayata adım atmayı kabul ediyor adamımız.

Paul Passos’un [can yoldaşınız eski polis arkadaşınız size Brezilya’da çalışmayı teklif eden] ve sizin patronunuz Rodrigo Branco Brezilya da zengin bir iş adamı ve onun Fabiana adında güzel bir eşi. İşte dost çevreniz bunlar. Tabi her dostluğa ve iyilğe çomak sokan birileri vardır işte o da Comando Sombra çetesinin lideri Serrano. Bu adam ve çetesi sizin ve patronunuzun başını baya ağrıtacak çünkü genç bayan Fabiana Franco Comando Sombra çetesi tarafındak fidye için kaçırılacak.

Neyse hikayeyi anlatmayalım heyecanı kaçmasın.

Oyunun özelliklerinden devam edelim,

Resmen bir hayat yaşayacağınız Story modu mevcut eskiler göz önüne geliyor çatışıyorsunuz seviniyorsunuz dost kaybedince ağlıyorsunuz.

Birde Acrade mod eklenmiş ki harika olmuş hikaye modunda ki olayları tekrar yaşıyorsunuz ama burada asıl olan hayatta kalmak değil en yüksek skor ile bitirmek ki yüksek skorlar yapmak pekte kolay değil.

Az önce gelişmekten bahsettik bence geliştirmeniz gereken en önemli özellik paranoya perk’i çünkü en çok işinize yarayacak o. 🙂 düşmanlarınızın kafasını karıştırıp birbirinize düşman ediyorsunuz. Size gerek kalmadan birbirlerine sıkıyorlar zaten sizede köşeye çekilip izlemek düşüyor.

Oyuna yeni eklenen bir özellik ise eski Max Payne’lerde ki gibi sadece gösterilen yerlere yaslanıp siper almıyorsunuz. Düşmanın olduğu her yerde her şeye yaslanıp siper alabiliyorsunuz. Duvar olması şart değil çöp konteynerı olur teneke olur her şeyin arkasına saklanabilirsiniz. Ama şöyle bir saçmalık var oturursanız düşman sizi hiç farketmiyor arkası dönük olmasına rağmen ama ayağa kalkarsanız kuruşlar yağıyor.

Ve gözle görünür bir diğer değişim ise son zamanlarda Call of Duty olsun Far Cry olsun bunlarda gördüğümüz bir değişim kurşunun gittiği yer artık çok etkili adamı ayağından vurursanız öne doğru düşüyor ve ölmüyor ayağa kalkmaya çalışıyor kalmayınca pes ediyor yerden çatışıyor bir arkadaşı kaldırırsa yaşar yerde kalırsa siz kurşun sıkmasınız bile ölüyor.

Çok oyunucu (Multiplayer) özelliği {Oyununuzun Orijinal Olması gerekir}

Nerede ise tüm Rockstar oyunlarında bulunan bu özellik Max Payne’de de bizim karşımıza çıkıyor bu sefer hikaye’ye bağlı kalmadan arkadaşınızla savaşıyorsunuz düşmanları alt etmeye çalışıyorsunuz merminiz bitince arkdaşınız veriyor onun bitince siz mermi veriyorsunuz ikiniz de mermisi biterse bileklere kuvvet artık Allah ne verdiyse adamlara dalıyorsunuz 🙂
Ve online oynarken her zaman iyilerden olmak zorunda değilsiniz isterseniz bir çete kurup millete karışabilirsiniz ama dipnot olarak söyleyeyim [İyiler her zaman kazanır]

Oyundaki oynama mod ve özellikleri var onlar neler ve nasıl açılır o özellikler onlardan bahsedelim

Acrade modda karakter seçmek için : Oyunu Medium zorlukta bitirmeniz lazım.
Hardcore zorluğunu açabilmeniz için : Oyunu Hard zorlukta bitirmeniz lazım.
Gelişmiş Max Payne karakter modunu açmak için : Oyunu Old School modda bitirmeniz lazım.
Acrade modda New York Minute modunu açmak için : Oyunu herhangi bir zorlukta sıfırlamanız yeterli.
One Hit Kill özelliğini açmak için: Oyunu Hardcore modda bitirmeniz lazım.
Sınırsız bullet time: Tüm bölümleri Altın madalya ile bitirin.

                   screenshot10 maxpayne3-2072-2560 maxpayne3-2073-1920

Oyun Adı : Max Payne 3
Oyun Türü : Aksiyon
Dosya Türü : Rar
Platform : PC
Dosya Boyutu : 10.2 GB
Oyun Dili : Türkçe
Crack : İçerisinde Mevcuttur

turbolink

Mxp3.Fullindirx.NeT.EmnRyhn.part1.rar
Mxp3.Fullindirx.NeT.EmnRyhn.part2.rar
Mxp3.Fullindirx.NeT.EmnRyhn.part3.rar
Mxp3.Fullindirx.NeT.EmnRyhn.part4.rar
Mxp3.Fullindirx.NeT.EmnRyhn.part5.rar
Mxp3.Fullindirx.NeT.EmnRyhn.part6.rar
Mxp3.Fullindirx.NeT.EmnRyhn.part7.rar

uptoboxlink

http://uptobox.com/hpmn0h8uv7r8

http://uptobox.com/tt37a3kw3wgh

http://uptobox.com/8o8z6sx9s5tp

http://uptobox.com/dxww1e3pn61w

http://uptobox.com/3w3z2mi3yeoz

http://uptobox.com/v9eer7ifrd9i

http://uptobox.com/85pfai5vrclk

[slogan]Rar Şifresi : www.fullindirx.net[/slogan]

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Önceki Film <<
Sonraki Film >>
108 views
FILM BILGILERI 3 ay önce eklendi
Max Payne 3

10 yıllık büyük bir suskunluğun ardından gelen imzası değişmiş bir oyundan bahsediyoruz evet imzası bu sefer değişti Remedy bir efsaneyi bırakmıştı onun yerine bu zor görevi RockStar üstlenmişti. İşleri baya zordu ilk çıktığında adeta bir bombaydı kim nasıl reklamını yapacağını şaşırıyordu. Ve ikincisi çıktığında efsane devam ediyor dendi. Herkes üçüncüyü bekledi ama çok fazla bekledi […]

Tür: Oyun İndir

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,

BENZER FILMLER
Far Cry Primal Full
77 views izlenme
WWE 2K16 Full Oyun İndir
95 views izlenme
SimCity 5 Full İndir
130 views izlenme
Pes 17 + Mega Paket
1.058 views izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

%d blogcu bunu beğendi:
Araç çubuğuna atla